ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
Agencja Rynku Energii SA

FOTOWOLTAIKA

POMPY CIEPŁA
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
07.03.2021r. 05:33

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Przedsiębiorcy, którzy planują kontynuować działalność gospodarczą polegającą na wytwarzaniu energii elektrycznej w instalacjach odnawialnych źródeł, po wygaśnięciu przewidzianego dla nich okresu wsparcia, muszą w dalszym ciągu posiadać ważną koncesję na prowadzenie działalności albo wpis do rejestru działalności regulowanej.
06.03.2021r. 12:56

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
"Jeśli Europa chce kupować więcej wodoru, saudyjskiego zielonego wodoru, bylibyśmy bardziej niż szczęśliwi a nawet, jeśli warunki ekonomiczne na to pozwolą, pompować go aż do Europy"- powiedział książę Abdul Aziz bin Salaman, minister energetyki Arabii Saudyjskiej na Międzynarodowym Forum Energetycznym w Rijadzie - informuje "BiznesAlert.pl".
06.03.2021r. 12:21

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Rosnąca liczba wycofywanych z eksploatacji modułów fotowoltaicznych grozi koszmarem gospodarowania odpadami. Naukowcy z University of South Australia są na czele krajowych działań mających na celu ustanowienie programu zarządzania wpływami systemów PV w całym ich cyklu życia.
06.03.2021r. 10:21

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
"Energetyka wiatrowa w Afryce i na Bliskim Wschodzie nie zbliżyła się nawet do miejsca, w którym mogłaby być, biorąc pod uwagę wielkość zasobów" - twierdzi Global Wind Energy Council.
06.03.2021r. 09:26

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Umowa obejmuje dostarczenie prawie 50 proc. ilości energii elektrycznej zużywanej w fabrykach firmy Kellogg w Ameryce Północnej.
06.03.2021r. 08:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Wymogi związane z ESG i Zielonym Ładem zmienią obraz polskiego rynku kapitałowego. Spółki, jeśli nie chcą stracić dostępu do finansowania, muszą szybko przygotować się do nowych regulacji, a inwestorzy zdecydować o przebudowie portfeli - oceniają uczestnicy debat Konferencji Izby Domów Maklerskich.
05.03.2021r. 16:18

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Ocean Winds, spółka joint venture (50:50) pomiędzy hiszpańskim EDP Renewables i francuskim Engie. połączył siły z Terna Energy - grecką firmą zajmującą się energetyką odnawialną, aby wspólnie rozwijać projekty pływających morskich farm wiatrowych w Grecji.
05.03.2021r. 15:39

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Prezes zarządu i założyciel Columbus Energy - Dawid Zieliński, został laureatem 18. edycji prestiżowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku w kategorii Nowe Technologie/Innowacyjność. Wyniki ogłoszono podczas gali finałowej, która odbyła się 4 marca br.
05.03.2021r. 14:33

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
MFW Bałtyk II i MFW Bałtyk III, spółki będące wspólnym przedsięwzięciem Polenergii i grupy Equinor, złożyły wnioski do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki o przyznanie prawa do pokrycia ujemnego salda dla energii elektrycznej wytworzonej w morskich farmach wiatrowych - podała Polenergia w komunikacie.
05.03.2021r. 12:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przeanalizowało uwagi dotyczące proponowanej ceny maksymalnej dla morskich farm wiatrowych. W przyszłym tygodniu powinny zapaść decyzje w tej sprawie - poinformował wiceminister klimatu i środowiska Ireneusz Zyska.

FOTOWOLTAIKA

POMPY CIEPŁAcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE