ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

Semicon ad

PARTNER SERWISU
Agencja Rynku Energii SA

REKLAMA

POMPY CIEPŁA
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Siemens Gamesa dostarczy swoje turbiny dla dwóch farm wiatrowych w Indiach
20.07.2021r. 18:00

Siemens Gamesa podpisał w tym miesiącu drugą umowę z ReNew Power na dostawę turbin dla projektu wiatrowego o mocy 322 MW w Tondehal w Indiach. Pierwsza umowa na projekt wiatrowy Homal o mocy 301 MW została podpisana na początku tego miesiąca.
W sumie Siemens Gamesa dostarczy 180 swoich nowych turbin wiatrowych SG 3.4-145 w stanie Karnataka, obejmujących 93 jednostki dla projektu Tondehal w dystrykcie Koppal (322 MW) i 87 jednostek dla projektu Hombal (301 MW) w dystrykcie Gadag.

Oczekuje się, że dostawa tych turbin rozpocznie się w 2022 r.

Siemens Gamesa wprowadził na rynek turbinę SG 3.4-145 w 2020 r., a umowy z ReNew są pierwszym zamówieniem na tę turbinę wiatrową nowej generacji na rynek indyjski.
Siemens Gamesa dostarczy turbiny ze swoich zakładów produkcyjnych w Indiach.

"Z zainstalowaną bazą o mocy 7 GW Indie pozostaną ważnym rynkiem dla Siemens Gamesa i jesteśmy w pełni zaangażowani w realizację krajowych celów w zakresie energetyki odnawialnej" - powiedział Navin Dewaji, dyrektor generalny Siemens Gamesa India.

Czytaj również:
Redakcja CIRE
renews.biz , CIRE.PL

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


FOTOWOLTAIKA

POMPY CIEPŁAcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE