ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

Semicon ad

PARTNER SERWISU
Agencja Rynku Energii SA

REKLAMA

POMPY CIEPŁA
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nordex otrzymał zamówienia na dostawy turbin o mocy 55 MW dla farm wiatrowych we Włoszech
19.07.2021r. 18:00

Grupa Nordex otrzymała zamówienia na dostawę turbin dla dwóch farm wiatrowych o łącznej mocy 54,9 MW w południowo-zachodnich Włoszech.
W przypadku projektu o mocy 26,1 MW Nordex dostarczy 5 turbin typu N149/5.X, a kolejne 6 turbin typu N133/4,8 zostanie zainstalowanych na drugiej farmie wiatrowej o mocy 28,8 MW.
Zamówienia obejmują również umowę Premium Service na początkowy okres dwóch lat z różnymi opcjami przedłużenia łącznie do 10 lat.

Zgodnie z życzeniem zleceniodawcy, nazwy projektów i sam zleceniodawca nie są ujawniane.

Montaż turbin nastąpi latem 2022 r., a zakończenie budowy farm wiatrowych zaplanowano na jesień tego samego roku. Obie farmy wiatrowe zostaną zbudowane w regionie Kampania w południowo-zachodnich Włoszech, w pasmach górskich 900 m n.p.m.
Od początku 2021 r. Grupa Nordex otrzymała z Włoch zamówienia na turbiny o łącznej mocy 143 MW.

Czytaj również:
Redakcja CIRE
ReVe , CIRE.PL

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


FOTOWOLTAIKA

POMPY CIEPŁAcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE