ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
Agencja Rynku Energii SA

FOTOWOLTAIKA

POMPY CIEPŁA
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezes Columbus Energy zwycięzcą 18. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku w kategorii Nowe Technologie / Innowacyjność
05.03.2021r. 15:39

Prezes zarządu i założyciel Columbus Energy - Dawid Zieliński, został laureatem 18. edycji prestiżowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku w kategorii Nowe Technologie/Innowacyjność. Wyniki ogłoszono podczas gali finałowej, która odbyła się 4 marca br.
Jury konkursu, spośród czterech finalistów, w kategorii Nowe Technologie/Innowacyjność wybrało Dawida Zielińskiego jako zwycięzcę.

Przyznaliśmy nagrodę Dawidowi Zielińskiemu za wykorzystanie światowego megatrendu do błyskawicznej budowy dużej firmy będącej częścią zielonej gospodarki - powiedziała Izabela Olszewska, członek zarządu GPW w Warszawie wręczając nagrodę Dawidowi Zielińskiemu.

Ta nagroda jest dla mnie wielką nobilitacją. Nie chciałbym przyjmować jej w swoim imieniu, ponieważ tak naprawdę powinna być wręczona trzem tysiącom osób, czyli wszystkim pracownikom, współpracownikom, partnerom biznesowym Columbusa, i nie tylko, bo również Nexity, Columbus Elite, Saule Technology. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i na wasze ręce tą nagrodę chciałbym przekazać. Bardzo dziękuję - skomentował Dawid Zieliński odbierając nagrodę.

Konkurs, organizowany przez EY, to jedyna międzynarodowa inicjatywa na tak dużą skalę, promująca najlepszych prywatnych przedsiębiorców na świecie. W Polsce odbywa się od 2003 r.
W konkursie nagradzani są właścicieli firm, managerowie, którzy wyróżniają się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami biznesowymi. Decyduje o tym niezależne jury, składające się z autorytetów ze świata biznesu oraz zwycięzców poprzednich edycji konkursu, w oparciu o sześć kryteriów: przedsiębiorczość, wyniki finansowe, strategia, działalność międzynarodowa, relacje z pracownikami i otoczeniem oraz nowe technologie.

W ścisłym finale 18. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku znalazło się 15 przedsiębiorców z 12 firm, którzy rywalizowali o nagrody w trzech kategoriach: Produkcja i Usługi, Nowy Biznes oraz Nowe Technologie/Innowacyjność oraz o nagrodę główną.

Czytaj również:
www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka , CIRE.PL

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


FOTOWOLTAIKA

POMPY CIEPŁAcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE