ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Kolejne umowy Grupy R.Power z wykonawcą farm fotowoltaicznych
16.10.2020r. 11:25

Spółki celowe wchodzące w skład Grupy R.Power podpisały umowy z wykonawcą ośmiu farm fotowoltaicznych.
Wykonawcą inwestycji będzie spółka MDI Energia, która poinformowała, że łączna wartości umów ze spółkami celowymi wchodzącymi w skład Grupy R.Power wynosi 10,753 mln zł netto. Jednocześnie spółka podała, że umowy przewidują wykonanie prac związanych z budową ośmiu elektrowni fotowoltaicznych, wartość pojedynczej umowy nie przekracza kwoty 2 mln zł (netto), a realizacja pojedynczego kontraktu nie przekroczy okresu 12 miesięcy.
Przypominamy, że w drugiej połowie września R.Power podpisała MDI Energia na budowę dwunastu farm PV o mocy do 1 MWp każda, a w lipcu tego roku firmy poinformowały o podpisaniu umów na budowę dziewięciu elektrowni PV.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE