ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Raport: Polska może osiągnąć neutralność klimatyczną do 2050 r.
27.07.2020r. 06:03

Raport "Droga do neutralności klimatycznej w sektorze wytwarzania energii elektrycznej w 2050 r." autorstwa Jana Rączki opublikowała Fundacja Przyjazny Kraj. Według autora osiągnięcie neutralności klimatycznej przez Polskę jest możliwe, a paradoksalnie obecny stan polskiego sektora energetycznego może być naszym atutem.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Socyal 27.07.2020r. 07:44
A skąd weźmie się wodór? Z Arabii Saudyjskiej? W raporcie wodór wyskoczy z niebytu. A stopniowego porzucania przez KE akumulatorów autor chyba z rozpędu ekologicznego nie zauważył. A może tak trochę o kosztach magazynowania przy pomocy gospodarki wodorowej. Bo koszt dla mnie liczy się (jak dla porządnego ekologa) w gniazdku a nie na giełdzie gdzie od niektórych nie wymaga się usług systemowych inni mają to robić. A gdzie tu potrzeby pomp ciepła (jakich pomp) w ciepłownictwie lub inne rozwiązania dla tej branży. A gdzie potrzeby prądu dla samochodów? A skąd pieniądze dla ubytku dochodów budżetowych? A jak ostoi się przemysł w konkurencji światowej przy znacznie wyższych cenach? Jakie branże są do zwinięcia?
PS
A co z rolnictwem w Polsce obecnie wypierającym konkurencję unijną z rynku. Zielony Ład to także atak na rolnictwo.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE