ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Timmermans: Polska zgodziła się na neutralność klimatyczną
03.02.2020r. 06:09

Miedzy innymi na temat udziału Polski w osiągnięciu unijnego celu neutralności klimatycznej - z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej ds. europejskiego zielonego ładu Fransem Timmermansem rozmawiała "Rzeczpospolita".

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:KOMENTARZE ( 4 )


Autor: sarkazm 03.02.2020r. 08:15
Pisałem na forum CIRE także przed szczytem, jakie będą konsekwencje braku weta polskiego rządu wobec unijnego celu klimatycznego. Stanowisko reprezentowane przez Timmermansa niszczy propagandę medialną na temat rzekomego sukcesu dyplomatycznego premiera Morawieckiego na szczycie europejskim.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: hakon 03.02.2020r. 10:02
Weto polskiego rządu wobec unijnego celu klimatycznego, co do którego zgadzają się wszyscy członkowie UE, oznaczałoby, że Polska ostatecznie do UE nie pasuje. Tak, wiem, zawsze można z UE wystąpić i zostać ruskim poddanym :-)
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: zgryz 03.02.2020r. 11:23
Nie musimy budować wiatraków, możemy stawiać powoli jądrówki, więc nie musimy występować z UE, tylko ETS i BAT trzeba zawiesić przejściowo na 200 lat. Co do poglądów Rosja - Ameryka - światowy policjant jest tak skorumpowany, że aż tak bardzo bym przy nim nie obstawał.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: cyborg 03.02.2020r. 19:59
Unijna polityka klimatyczna to tylko jedna z polityk, a nie istota wspólnoty. Należało wetować unijny cel klimatyczny.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE