ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGNiG rozważa inwestycje w biogaz, paliwo wodorowe i OZE
24.01.2020r. 11:15

PGNiG rozważa inwestycje m.in. w biogaz, paliwo wodorowe i fotowoltaikę energetykę wiatrową - poinformował prezes PGNiG Jerzy Kwieciński, cytowany w materiałach przed piątkowym spotkaniem z dziennikarzami.
Przy rozwoju nowych technologii PGNiG będzie współpracować również w innymi podmiotami. PGNiG nie wyklucza też w przyszłości wejścia w energetykę wiatrową - poinformował prezes PGNiG Jerzy Kwieciński podczas piątkowej konferencji prasowej.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE