ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Buzek: nie można czekać z deklaracją wkładu w unijny cel neutralności klimatycznej do czerwca
24.01.2020r. 05:50

Między innymi na temat Funduszu Sprawiedliwej Transformacji oraz warunków jakie musi spełnić nasza kraj, aby skorzystać z tych środków, z europosłem Jerzym Buzkiem rozmawiała "Rzeczpospolita".

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:KOMENTARZE ( 4 )


Autor: Choczewo 24.01.2020r. 10:10
Drogi profesorze Buzek tylko 2 pytania: 1. Gdzie Pan był gdy "zlikwidowano" w Polsce PGR'y ? 2. Gdzie Pan był jak Tusk zlikwidował w Polsce stocznie? Jak rząd policzy ? A co on może policzyć, gdy wszyscy "tam" są na poziomie Excela.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: cyborg 01.02.2020r. 09:23
Poczytaj i przypomnij sobie, jak było z prywatyzacją stoczni. Np Stocznię Gdańską w trybie awaryjnym sprywatyzował rząd premiera Jarosława Kaczyńskiego poprzez sprzedaż akcji ukraińskim oligarchom z Donbasu (koncern ISD), którzy wyłożyli się (i spółkę Stocznia Gdańska) na biznesie stoczniowym. Przed prywatyzacją Stocznia Gdańska była zarządzana przez prezesa spoza branży, za to z klucza partyjnego (późniejszy poseł i kandydat w wyborach na prezydenta Gdańska), który urzędowanie rozpoczął od podwyżek dla załogi bez pokrycia w przychodach.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: oko 03.02.2020r. 21:13
cyt. w trybie awaryjnym sprywatyzował rząd premiera Jarosława Kaczyńskiego poprzez sprzedaż akcji ukraińskim oligarchom koniec cyt. To w jak sposób pozbył się stocznie D.T. skoro już byłe sprywatyzowane ha ha
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: cyborg 05.02.2020r. 20:00
Poznać głupiego po śmiechu jego. Cytat z Wikipedii dla leniwego, który nie potrafi samodzielnie znależć informacji:
"W grudniu 2006 5% akcji Stoczni Gdańsk objęła spółka ISD Polska (której właścicielem jest ukraiński ISD - Związek Przemysłowy Donbasu), zaś w listopadzie 2007 objęła ona akcje nowej emisji o wartości 300 mln złotych, stając się w ten sposób właścicielem 83% (z kwoty 405 mln zł) akcji."
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE