ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.





SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Trump skrytykował energetykę wiatrową
30.12.2019r. 08:38

Prezydent USA Donald Trump skrytykował energetykę wiatrową uznając ją za zagrożenie ze względu na emisję przy produkcji turbin wiatrowych - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Nigdy nie rozumiałem wiatru - przyznał prezydent Trump w wystąpieniu z 22 grudnia. - Wiedzą Państwo, znam wiatraki bardzo dobrze. Badałem ten temat dokładniej niż ktokolwiek, kogo znam. Są bardzo drogie. Powstają głównie w Chinach i Niemczech, mało powstaje tutaj, prawie żadne. Jednakże wytwarzają one straszne ilości oparów i gazy rozprzestrzeniają się w atmosferze - przekonywał. - Czy dzieje się to w Chinach czy Niemczech, te gazy trafiają do atmosfery. To nasze powietrze, ich powietrze, wszystko razem, prawda? - pytał.
W przeszłości Donald Trump stwierdził także, że energetyka wiatrowa może powodować raka. Jego zdaniem farmy wiatrowe są także zagrożeniem dla ptaków i krajobrazu.
BiznesAlert

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Ytip 30.12.2019r. 09:17
Podstarzały schizofrenik i dziwak. Wszystko oczywiscie co produkuje sie w USA jest ekologiczne. 😄😄😄😄😄😄
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie




cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE