ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

ME: ewentualne zmiany w ustawie odległościowej po PEP do 2040
11.06.2019r. 15:55

Podczas konferencji PSEW 2019 Maciej Kapalski z Ministerstwa Energii powiedział, że ewentualne zmiany dotyczące ustawy odległościowej muszą poczekać na przyjęcie Polityki Energetycznej Państwa do 2040 r. - czytamy w BiznesAlert.pl.
Jak powiedział Kapalski, ministerstwo energii bardzo dokładnie analizuje temat zasady 10H, która wpływa nie tylko na energetykę wiatrową, ale też na budownictwo mieszkalne. -Musi być przeprowadzona międzyresortowa analiza, która weźmie pod uwagę PEP 2040 i KPEiK (Krajowy Plan na Rzecz Energii i Klimatu). Mamy okres wyborczy, w pierwszej kolejności muszą zostać zakończone prace nad strategicznymi dokumentami, które dotyczyć będą nie tylko energetyki wiatrowej, ale szerzej projektów infrastrukturalnych - powiedział przedstawiciel resortu.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE