ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Czopek: ustawa o OZE trafi do parlamentu jeszcze w tym miesiącu
11.06.2019r. 14:13

- Mamy już ustawę o OZE, pracujemy teraz nad ustawą o offshore. Idziemy systematycznie do przodu z projektami, nad którymi pracujemy. Skupiamy się też na tegorocznych aukcjach. W Ministerstwie Energii priorytetem jest ustawa o OZE, która jest na finalnym etapie prac rządowych - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Piotr Czopek Dyrektor Departamentu Energii Odnawialnej i Rozproszonej podczas konferencji PSEW 2019 w Serocku.
Jak zadeklarował Piotr Czopek, jeszcze w tym miesiącu projekt zostanie przekazany do parlamentu, by został on przyjęty w lipcu.
- Pracujemy też nad ustawą dla offshore, projekt ten jest na tyle zaawansowany, że w ciągu 2-3 miesięcy będziemy mogli go upublicznić. Przygotowanie dobrego projektu wymaga szerokiej dyskusji, szczególnie, gdy mówimy o nowym sektorze, który w ogóle nie jest jeszcze uregulowany. Mamy nadzieję, że uda się go przeprowadzić przez parlament. Nasza polityka musi być spójna, dopilnujemy tego, by Krajowy Plan dla Energii i Klimatu był dopięty na ostatni guzik - podkreślił cytowany przez BiznesAlert.pl dyrektor.
BiznesAlert

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: ekologik 17.06.2019r. 13:39
odnawialne źródła energii to takie które same się odnawiają z recyklingu - pochodzą przez skład złomu
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE