ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

W styczniu znaczący wzrost produkcji energii elektrycznej z fotowoltaiki
14.03.2019r. 09:44

W styczniu br. produkcja energii elektrycznej w Polsce była wyższa niż w grudniu 2018 r. o 4 proc. i wyniosła ponad 16 TWh. W porównaniu z analogicznym miesiącem ubiegłego roku w styczniu 2019 r. w Polsce wyprodukowano o 868 GWh więcej energii elektrycznej, a jej zużycie wzrosło o 2,9 proc. Produkcja energii elektrycznej z OZE w styczniu br. zmniejszyła się o 5 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym. Saldo wymiany zagranicznej energią elektryczną w styczniu br. było dodatnie i wyniosło 183 GWh - wynika z publikacji Agencji Rynku Energii.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE