ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.OGŁOSZENIE
PGNiG TERMIKA SA zaprasza do udziału w badaniu rynku dotyczącym możliwości realizacji dostaw biomasy rolnej do EC Siekierki w okresie X.2019-IV.2020r oraz kwalifikacji dostawców.

Więcej informacji pod adresem: https://termika.eb2b.com.plSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Niemcy. Z powodu silnego wiatru urwała się łopata turbiny wiatrowej
12.02.2019r. 05:38

W gminie Uelzen w Dolnej Saksonii w Niemczech z powodu silnego wiatru urwała się łopata turbiny wiatrowej - czytamy w BiznesAlert.pl.
Z powodu silnego wiatru z mierzącej sto metrów wysokości turbiny wiatrowej urwała się łopata o długości 30 metrów. Upadła ona na pole uprawne, lokalna policja powiadomiła, że na szczęście nikt nie został ranny. W bezpośrednim otoczeniu uszkodzonej turbiny znajduje się dziesięć podobnych instalacji. Nie wiadomo jeszcze jak dokładnie doszło do tego wypadku. Świadkowie wydarzenia niezwłocznie powiadomili policję i straż pożarną.
Operator farmy wiatrowej, firma Energiekontor szacuje straty na 100-150 tysięcy euro. Turbina działała od 2002 roku. W poprzednich latach do podobnego wypadku doszło w Brandenburgii za sprawą uderzenia pioruna, co w przypadku Uelzen mogło być z pewnością wykluczone. Sprawę badają odpowiednie służby.
Tagesspiegel , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE