ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

URE ustalił nowy termin aukcji
08.11.2018r. 17:26

Ze względu na ustanowienie dnia 12 listopada dniem wolnym od pracy, Urząd Regulacji Energetyki ustalił nowy termin zaplanowanej na ten dzień aukcji OZE.
Z informacji Urzędu wynika, że aukcja planowa na 12 listopada br. odbędzie się trzy dni później, w czwartek 15 listopada. Aukcja jest dedykowana wiatrowym i słonecznym źródłom energii o mocy zainstalowanej nie większej niż 1 MW odbędzie się w innym terminie.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE