ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

WFOŚiGW w Szczecinie uruchamia nowy program o nazwie Prosument Zachodniopomorski
20.04.2017r. 14:45

Jak poinformował portal Gramwzielone.pl, z dofinansowania będą mogły skorzystać osoby inwestujące w domowe instalacje odnawialnych źródeł energii.
Szczeciński Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia program Prosument Zachodniopomorski w miejsce wygaszonego programu Prosument, który wcześniej był realizowany dzięki środkom pozyskanym od NFOŚiGW w Warszawie.

WFOŚiGW w Szczecinie zapewnia, że zasady programu Prosument Zachodniopomorski nie odbiegają od zapisów programu priorytetowego Prosument realizowanego we współpracy z NFOŚiGW.
Nabór wniosków w nowym programie będzie realizowany od 24 kwietnia do 15 maja br.

Szczeciński fundusz zaznacza, że w ramach nowego programu mogą zostać sfinansowane zadania, dla których wnioski o dofinansowanie złożone zostały w ramach naboru wniosków o dofinansowanie zdań z programu Prosument, które zebrano w naborze trwającym od stycznia do końca marca br. - bez konieczności ponownego składania wniosków i pod warunkiem spełnienia wytycznych programu Prosument Zachodniopomorski.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE