ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
Agencja Rynku Energii SA

FOTOWOLTAIKA

POMPY CIEPŁA
PRODUCENCI ZIELONEJ ENERGII

Obecni w internecie wytwórcy energii odnawialnej i niekonwencjonalnej:

brakuje Twojej firmy na tej liście?

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: pesel 07.08.2010r. 21:09
Przez ponad rok mnie tu nie było i widzę korzystne zmiany, które zaistniały jak sądzę po moim powyższym poście. Już inaczej jest uzasadniane późniejsze pojawianie się postów jako względy techniczne a nie jako akceptacja treści.
Tym razem administratorowi poradzę, że jeśli by chciał to może poprosić administratorów innych forum np. elektroda, drewno zamiast benzyny, mew, aby mu powiedzieli jak się to robi aby komantarze pojawiały sie od razu.
Myślę, że się nie pomylę gdy powiem że te warunki techniczne to inna nazwa cenzury. Coś mi się wydaje, że administrator jednak nie potrafi sie wyzbyć ciągotek chatakterystycznych dla Wielkiego Brata.
ODPOWIEDZ
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


FOTOWOLTAIKA

POMPY CIEPŁAcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE