ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
Agencja Rynku Energii SA

FOTOWOLTAIKA

POMPY CIEPŁA
PRODUCENCI ZIELONEJ ENERGII

Obecni w internecie wytwórcy energii odnawialnej i niekonwencjonalnej:

brakuje Twojej firmy na tej liście?

KOMENTARZE ( 4 )


Autor: General Plasma 29.10.2013r. 08:18
Nie ma w podtytule Zielona Energia rubryki energia ze śmieci a przecież General Plasma buduje instalacje które z 40.000 ton przetwarzania rocznie "wyciągają" 50 Gigawatogodzin zielonego prądu elektrycznego......
ODPOWIEDZ

Autor: jkorc 26.05.2008r. 18:39
Drodzy , oddanie komentarza do recenzji , typowo komunistyczne metody , wiem że w tym systemie dorastaliśmy , ale czas zmian już nadszedł . Pozdrawiam zarząd strony ,jest super .Ale nie wymagajcie komentarzy od odwiedzających -na tych warunkach .pozdrawiam Jacek
ODPOWIEDZ

Autor: pesel 28.05.2009r. 22:27
Zatwierdzanie komentarzy jest nielegalne. Jest to przejaw cenzury prewencyjnej czego zabrania Konstytucja RP. Nie czytałem regulaminu dotyczącego komentarzy ale musi on być zgodny z aktami prawnymi wyższego rzędu: rozporządzeniami, ustawami, Konstytucją i jeśli przewiduje możliwość cenzurowania wypowiedzi to jest niezgodny z prawem..
ODPOWIEDZ

Autor: pesel 07.08.2010r. 21:09
Przez ponad rok mnie tu nie było i widzę korzystne zmiany, które zaistniały jak sądzę po moim powyższym poście. Już inaczej jest uzasadniane późniejsze pojawianie się postów jako względy techniczne a nie jako akceptacja treści.
Tym razem administratorowi poradzę, że jeśli by chciał to może poprosić administratorów innych forum np. elektroda, drewno zamiast benzyny, mew, aby mu powiedzieli jak się to robi aby komantarze pojawiały sie od razu.
Myślę, że się nie pomylę gdy powiem że te warunki techniczne to inna nazwa cenzury. Coś mi się wydaje, że administrator jednak nie potrafi sie wyzbyć ciągotek chatakterystycznych dla Wielkiego Brata.
ODPOWIEDZ
Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


FOTOWOLTAIKA

POMPY CIEPŁAcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE