ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


MATERIAŁY PROBLEMOWE

Pakiet "Czysta energia dla wszystkich Europejczyków" - właściwa odpowiedź na wyzwania przyszłości?
14.10.2019r. 05:16

Konrad Purchała, Maciej Janowski, Juliusz Kowalczyk, PSE (referat generalny XXV Konferencji Naukowo -Technicznej "Rynek Energii Elektrycznej REE 2019")
Pakiet "Czysta energia dla wszystkich Europejczyków" przedstawiony po raz pierwszy przez KE 30 listopada 2016 r., składa się między innymi z nowego obszernego pakietu przepisów prawnych regulujących funkcjonowanie unijnych systemów elektroenergetycznych.
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


KOMENTARZE ( 1 )


Autor: zgryźliwy 15.10.2019r. 18:54
Czysta energia to jest "tani gaz dla ogrzewnictwa" i "przymusowe uciepłownienie". Poprawa zdolności przesyłowych, albo budowa wiatraka, albo pogłębienie integracji rynku, albo obligo giełdowe to tylko neoliberalny bełkot w stylu "zrównoważonego rozwoju" oderwany w jaskrawy sposób od rzeczywistości. Zapewniam Was, że babcia w chałupce pod Ostrołęką dalej będzie wrzucać obierki pod kuchnię, choćby cały KSSE został zamieniony w miedzianą płytę, a wszyscy energetycy zamiast w elektrowniach pracowaliby na giełdzie. Bo to co piszecie, to nie jest program "czysta energia". Co najwyżej redukcja CO2 z najsprawniejszych elektrowni zawodowych.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE