ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


MATERIAŁY PROBLEMOWE

Klaster Energii Zbiornika Czorsztyńskiego
19.11.2018r. 00:08

Marcin Skórnóg - inżynier, energetyk, Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. ("Energetyka Wodna" - 3/2018)
W artykule przybliżono proces tworzenia klastrów energii w Polsce i to, jaką rolę w tym procesie odgrywa Klaster Energii Zbiornika Czorsztyńskiego. Zamieszczono skrócony opis procesu przygotowywania strategii Klastra Energii Zbiornika Czorsztyńskiego i bieżącej jej aktualizacji. Przedstawiono również kilka spostrzeżeń dotyczących wpływu aktualnych regulacji taryfowych na obszar emobility. Na koniec zaprezentowano wnioski płynące z dotychczasowych doświadczeń.
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE