ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

MATERIAŁY PROBLEMOWE

Rola ubezpieczyciela w ubezpieczeniu OC za szkody powstałe w działalności elektrowni wodnych
03.08.2018r. 05:11

Radosław Koropis - Kancelaria Brokerska KO-RO ("Energetyka Wodna" - 2/2018)
Właściciel MEW odpowiada za wyrządzone szkody osobom trzecim na zasadzie ryzyka. Oznacza to najczęściej konieczność wypłaty odszkodowań bez określania jego winy. Kodeks Cywilny określa jednak sytuacje, w których może on uwolnić się od potencjalnych zarzutów. Bardzo istotną rolę w tym procesie przyjmują na siebie ubezpieczyciele, z którymi warto zawierać odpowiednie umowy ubezpieczeniowe.
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE