ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREZielona energia
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

MATERIAŁY PROBLEMOWE

Społeczność energetyczna już nie lokalna
06.12.2017r. 05:09

dr Ewa Mataczyńska, ekspert Instytutu Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza
Zaproponowane zmiany w projekcie zapisy Dyrektywy Parlamentu Europejskiego w sprawie wspólnych zasad wewnętrznego rynku energii elektrycznej (część Pakietu zimowego, czyli pakietu Czysta Energia dla Wszystkich Europejczyków) z jednej strony należy uznać jako usystematyzowanie reguł i wyznaczenie zasad jakim będą podlegały społeczności energetyczne. Z drugiej jednak strony wyraźnie wskazuje, że w proces uregulowania przyszłej działalności społeczności energetycznych - utożsamianych z klastrami energii - widzi się konieczność zaangażowania krajowych organów regulacyjnych zarówno w zakresie ustawodawczym jak i zakresie uprawnień Prezesa URE.
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE